Bu Altcoin Balina Hücumuyla Fırladı: Fazlası Bekleniyor!

Chainlink (LINK) fiyatı altcoin piyasasındaki kazançlara öncülük etmeye devam ediyor. Fiyat son iki güne çift haneli yükselişle başladı. Bu ralliye balina satın alımları eşlik ederken, veriler eğilimin uzun vadeli olabileceğini gösteriyor.

Altcoin balinaları tekrar LINK’in peşinde

LINK fiyatı, 13 Temmuz’dan bu yana her biri %10’un üzerinde 3 yeşil mum kaydetti. Bugünde %15 civarında değer kazanarak 8 dolar üstündeki konumunu güçlendirdi.

Chainlink, büyük fiyat artışlarıyla gündeme gelen bir altcoin değildir. Ancak şu anda çeşitli yönlerden olumlu büyüme ile güçlü bir ivme yaşıyor. Son 24 saatte LINK işlem hacimleri %787’nin üzerinde arttı. Sonuç olarak, Chainlink (LINK) fiyatı 3 ayın en yüksek seviyesine çıktı.

Santiment, artan balina birikimine dikkat çekiyor

On-chain veri sağlayıcısı Santiment, son LINK rallisinin gücünü gösteren birkaç gelişmeye yer verdi. Bu ivmenin boğaları sıradaki direnç olan 10 dolara yönlendirebileceğini söyledi:

Chainlink, etkileyici bir +%20 günün ardından kriptoda trend olan 3. konu oldu ve 3 ay içinde en yüksek fiyatına (8,34 dolara) geri döndü. Perşembe, 2023’ün en büyüğü olan 347,72 milyon dolarlık hacme sahipti. FOMO, LINK’i 10 dolardan tutan tek engel olabilir.

Uzun bir süredir Chainlink fiyatı, yatırımcılar için birikim bölgesi görevi de gören 6-8 dolar aralığında büyük ölçüde konsolide oldu. Şimdi, işlem hacimlerindeki son artış, yatırımcılar ve piyasa katılımcıları arasında artan ilgiye işaret ediyor.

Artan işlem hacimlerine ek olarak, LINK’in dahil olduğu balina işlemlerinin sayısında da artış var. Büyük ölçekli sahipler olan balinalar, kripto para piyasasında çok önemli bir rol oynuyor. Ayrıca, zengin LINK sahiplerinin bakiyeleri de büyüyor.

Balinalar sessiz LINK biriktiriyor

Santiment, son talebin, balinaların fiyat sabit kalırken sessizce LINK satın aldığının işareti olduğunu söyledi. LINK için piyasa eğilimleri ilgi çekici bir durum sunmaktadır. Önemli bir fiyat hareketi olmamasına rağmen, işlem hacminin arttığına, balina işlemlerinin arttığına ve büyük sahiplerin birikimine dair gözle görülür işaretler var. Bu nedenle, LINK durgun gibi görünse de, aslında yüzeyin altında artan bir aktivite var.

Şu anda, Chainlink ekosisteminde çok fazla aktivite var. Bu da LINK’i piyasa yatırımcıları arasında favori yapıyor. Protokol, Blockchain sistemleri için önde gelen oracle hizmet sağlayıcısı olarak kritik bir rol oynuyor. Chainlink BUILD programı aracılığıyla ekosistemini stratejik olarak büyütüyor. Bununla birlikte, yeni bir birlikte çalışabilirlik protokolü, balinaların ilgisini çeken gelişmelerden biriydi.

Altcoin balinaları haberi satın alıyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, bu hafta piyasaya Chainlink bağlantılı yeni bir protokol sürüldü. LINK metriklerindeki son yeşil sinyaller büyük ölçüde balina satın alımlarıyla eşleşiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx